התקשרו אלינו עכשיו: 09-760-4557
או בקרו אותנו בכתובת: ויצמן 38, כפר סבא
או בקרו אותנו בכתובת: ויצמן 38, כפר סבא

להיות במתח? יש סנדלי שטח!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מסלול? יש! הרכב מטיילים שרק יכולתם לחלום עליו? יש! כעת, כל שנותר לכם הוא להיערך עם ציוד מתאים לטיול השטח! רגע לפני שאתם ממלאים בתרמיל המסע שלכם ציוד, חכו. חווית הטיול שלכם מתחילה במשהו בסיסי יותר, שכל עוד תבחרו אותו נכון לא תצטרכו לשקול את צעדיכם: סנדלי שטח! בעוד המודעות לנעלי השטח וחשיבותן גבוהות, הסנדלים נתפשים לעתים כמשהו שאפשר גם בלעדיו. האמנם?

אנו שמחים להציג בפניכם את פריט ההנעלה שחובה עליכם לנעול עם יציאתכם לטיול שטח. מה מאפיין את הסנדלים, כמה הם עולים והאם ישנם סנדלי שטח לילדים? כל התשובות ממש כאן לפניכם!

סנדלי שטח

סנדלי שטח – מהו הערך שהם נותנים לכם?

נתחיל דווקא מהסוף: כל עוד אתם מתכננים טיול שטח, רכשו סנדלים המיועדים לשטח. סנדלים מתאימים יתרמו לחוויית הנוחות והטיול שלכם, בעוד סנדלים "רגילים" עלולים לעשות בדיוק את ההפך. מהן התכונות וה"פונקציות" המייחדות את סנדלי השטח?

  • אחיזה אידיאלית על הקרקע
  • מבנה מיוחד התורם ליציבה נכונה ואסופה
  • ניתן להיכנס איתם למים ללא חשש
  • מניעת החלקה על משטחים רטובים/מחליקים
  • רצועות ייחודיות המונעות שפשופים
  • סוליה חכמה המונעת זעזועים שמקורם בהליכת שטח

"אוכל לצאת לטיולי שטח עם סנדלים רגילים?"

זו שאלה שעולה לא מעט, וכמעט תמיד נשאלת ע"י אנשים שצפויים לצאת לטיול השטח הראשון שלהם. טכנית, כמובן תוכלו לנעול סנדלים רגילים לטיול שלכם. האם זה מומלץ? בוודאי שלא. בואו נאמר כך: כפי שלא הייתם יוצאים לטיול שטח עם רכב שאינו מיועד לתנאי השטח המאתגרים, כך ך אל תתפשרו על איכות וסוג הסנדלים. 

חשוב לדעת: הסנדלים כפריט הנעלה נוח, יכולים ללוות אתכם גם ב"צעדי השגרה" היום יומיים שלכם ולא רק בטיולים. כלומר, ההשקעה בהם מושכלת גם אם צפוי לכם טיול שטח חד פעמי. 

לא רק אתם ראויים לסנדלים מקצועיים…

אתם מתכננים טיול שטח בחיק המשפחה? כשם שלכם מגיע ליהנות מסנדלים נוחים ומקצועיים, כך גם לילדכם!  אנו שמחים להציע דגם סנדלי שטח לילדים, המתאים לא רק לטיולים אלא גם לימי השגרה. מדובר על סנדל המאופיין במשקל נמוך, שכמו יתר הדגמים תורם משמעותית להפחתת/מניעת זעזועים.

"כמה עולים סנדלי שטח מקצועיים?"

מחיריהם של סנדלי השטח מתחילים ב-199 שקלים ומגיעים עד 459 שקלים. אנו מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג הסנדלים הזמין כאן באתר שלנו, ולבחור את הדגם המתאים ביותר לשימושיכם, תדירות הטיולים שלכם והפונקציות החשובות לכם. אל תשכחו לרגע: טיול חוויתי, נוח ובטוח מותנה בין היתר בסנדלים המיועדים לתנאי שטח. 

אתם עוד יושבים? נעלו את סנדליכם החדשים וצאו לשטח! מתלבטים בין מספר דגמי סנדלי שטח, לא בטוחים אם מתאים לכם סנדל פתוח או סגור וכמה ראוי להשקיע בסנדלים הראשונים שלכם? אל תהססו לפנות אלינו! אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה, התייעצות או התלבטות. התקשרו כעת – 09-760-4557

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רוצים להצטרף למועדון החברים של מצוק?

עכשיו יש לכם הזדמנות!
הרשמו עכשיו ותיהנו ממגוון ידע מקצועי לפני כולם והנחה קבועה בעת רכישה בחנות!

יריד המטיילים של "מצוק" - התחלנו!

מיום חמישי 23/12/2021 עד יום שישי 31/12/2021!

אל תפספסו את זה.

שעות פתיחה:
ראשון עד חמישי >> 16:00-19:00 , 09:00-13:30
יום שישי >> 09:00-14:00