התקשרו אלינו עכשיו: 09-760-4557
או בקרו אותנו בכתובת: ויצמן 38, כפר סבא
או בקרו אותנו בכתובת: ויצמן 38, כפר סבא

במה מסייעת אבקת מגנזיום למטפסים?

כל מי שמחליט להתמקצע בטיפוס, כדאי שיכיר את היתרונות של אבקת מגנזיום למטפסים. מדובר על אבקה המיועדת לשיפור האחיזה בזמן הטיפוס, לכן היא חיונית עבור כל מטפס מתחיל או מנוסה. הדבר נכון הן עבור טיפוס על קיר טיפוס מלאכותי, והן עבור טיפוס בתנאי שטח. בשני המקרים יש צורך לוודא אחיזה יציבה ואיתנה, על מנת להבטיח טיפוס נוח, מהנה ובטיחותי יותר.

כיצד אבקת מגנזיום למטפסים משדרגת את חווית הטיפוס?

אבקת מגנזיום מסוגלת לייבש את הזיעה ולשפר באופן ניכר את האחיזה. הדבר חיוני במיוחד בזמן טיפוס, מאחר וכפות הידיים נוטות להזיע כתוצאה מהמתח והמאמץ, לכן יש צורך לייבש אותן על בסיס קבוע. באמצעות שימוש בשק מגנזיום התלוי על הגוף נוכל להבטיח גישה נוחה לאבקת המגנזיום ולייבש את הידיים בקלות ובמהירות. לכן כדאי לשים לב להרכב האבקה וכמובן לרכוש אותה במקומות ייעודיים, המתמחים בתחום. אבקה איכותית תאפשר לנו אחיזה נוחה ויציבה על כל סוג של סלע, ללא שום חשש להחליק או לסבול מאי נוחות במהלך הטיפוס.

כיצד אבקת מגנזיום עוזרת למטפסים

מה כדאי לדעת לגבי אבקת מגנזיום למטפסים?

קודם כל, מומלץ לבחור באבקת מגנזיום המגיעה בשקית הניתנת לסגירה חוזרת, במטרה למנוע חדירת לחות. בנוסף, כדאי להשתמש בשק מגנזיום ייעודי, הנתלה על גופנו בזמן הטיפוס ומאפשר גישה נוחה ומהירה לאבקת המגנזיום בכל רגע נתון, ללא שום צורך להתעסק עם שקית מלאה באבקה. יש לחכך את כפות הידיים באבקה וליצור שכבה דקה של מגנזיום על כפות הידיים. אבקת המגנזיום תדאג לייבש את כפות הידיים שלנו מזיעה ותאפשר אחיזה נוחה ויציבה על כל סוג של אבן או סלע. ניתן לבחור בין אבקות מגנזיום חלקות או אבקות מגנזיום עם גושים, בהתאם להעדפה האישית. כמו כן, כדאי להכיר את האופציה של כדורי מגנזיום, המבטיחים שימוש יעיל, ללא בזבוז מיותר של אבקת המגנזיום.

השימוש בכדור מגביר את החיכוך של כפות הידיים ומונע החלקה, כתוצאה מזיעה, קרם הגנה, קרם ידיים ושמנים טבעיים. מגנזיום נוזלי נחשב לאופציה מתקדמת, המספקת פתרון יעיל לייבוש הידיים, ללא שום צורך בבזבוז מיותר או חשש מאבקה המתפזרת באוויר. זהו הפתרון המושלם למקומות סגורים, מתאים למסלולי טיפוס קצרים בלבד ולא מתאים לטיפוס בטבע. לכן גם הרבה מתאמנים בחדר כושר משתמשים במגנזיום הנוזלי גם כן, עבור הרמת המשקולות.

אצלנו בחנות מצוק קיימים אך ורק המוצרים האיכותיים והמקצועיים ביותר, שיסייעו באתגר הטיפוס ויבטיחו ביצועים מרשימים ואיכותיים יותר. אנו מחזיקים במספר מוצרים בתחום, כולל אבקת מגנזיום, כדורי מגנזיום ונוזל מגנזיום. מוצרים אלו ישפרו את חווית הטיפוס ויסייעו לשיפור האחיזה בשטח או בקיר הטיפוס. מוזמנים להגיע אלינו לחנות – ויצמן 38, כפר סבא.

רוצים להצטרף למועדון החברים של מצוק?

עכשיו יש לכם הזדמנות!
הרשמו עכשיו ותיהנו ממגוון ידע מקצועי לפני כולם והנחה קבועה בעת רכישה בחנות!

לקריאה נוספת

עשו לנו לייק בפייסבוק