התקשרו אלינו עכשיו: 09-760-4557
או בקרו אותנו בכתובת: ויצמן 38, כפר סבא
או בקרו אותנו בכתובת: ויצמן 38, כפר סבא

5 פריטי חובה לחובבי טיולי שטח!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אנו מרשים לעצמנו לנחש כי אם הגעתם עד לכאן, גם אתם מגדירים עצמכם כחובבי טיולי שטח! כחובבי טיולים, הרי שלא משנים לכם העונה, מזג האוויר, מורכבות המסלול או הרכב המטיילים – כשישנה הזדמנות לטייל, אתם לא חושבים פעמיים! 

מאחר וכבר יצא לכם לצאת לטיול או שניים, אתם לבטח יודעים טוב יותר מאיתנו כי חווית הטיול מעוצבת בין היתר ע"י איכות הציוד שלכם. ובמילים אחרות? ציוד איכותי הכרחי ליצירת חווית נוחה, מפנקת, בטוחה ונעימה! רגע לפני שאתם יוצאים לטיול הבא שלכם (אנו משוכנעים שיש לכם כבר מסלול על הכוונת), אנו שמחים להמליץ לכם על 5 פריטי חובה שחייבים לצאת אתכם! מוכנים?

1.ערכת קפה

אם אתם מהאנשים שחייבים לפתוח את הבוקר שלהם עם קפה, ערכת הקפה היא פריט MUST עבורכם! גם כשאתם בשטח, תוכלו לטפח את ריטואל הבוקר המפנק שלכם עם הקפה הייחודי שאתם אוהבים לשתות. אנו מציעים מגוון ערכות שונות הכוללות בין היתר כירה, פינג'אן, מכל גז וכוסות. הערכה? עלינו! הקפה? עליכם!

ערכת קפה

2.שק שינה

מתי בפעם האחרונה שדרגתם את שק השינה וכך את תנאי השינה שלכם בשטח? שק השינה הוא מסוג הפריטים שקונים אחת לכמה שנים, מבלי שנוטים להתעדכן בשדרוגים הקיימים בשקים החדשים. להסתפק בשינה "בסדר" במהלך טיולי שטח זו בהחלט אפשרות, אך ישנה אפשרות נוספת: לרכוש שק שינה חדש שיבטיח לילה טוב במיוחד. "שקי השינה של היום" מבססים בעבורכם את התנאים לשינה רציפה ומפנקת, זאת הודות לאזורים המחוזקים, הקופסה לרגליים, העמידות ללחות ורטיבות ועוד.

שק שינה

3.פנס

אז נכון, יש לכם פנס בסמרטפון שלכם. עם זאת, פנס "חובבני" לא יוכל לספק לכם מענה בעת שאכן תצטרכו להאיר מסלול או פינה מסוימת בשטח. אנו לא צריכים לספר לכם שלשטח תנאים משלו, ובאופן טבעי הם שונים מאד מאלו המוכרים לכם מהסביבה הביתית. עם רדת החשכה, הפנס בשטח הופך הכרחי! אנו מציעים מגוון פנסים הנבדלים בסוגם – יד או ראש, פונקציות ובמחיריהם. מאפייניהם העיקריים: טעינה מהירה, מספר מצבי בהירות ומשקל נמוך.

פנס

4.חגורת כסף אטומה למים

באוהל שלכם בשטח ככל הנראה לא תהיה כספת, כך שכדאי בהחלט שתשמרו את כספכם כמה שיותר קרוב אליכם. את חגורת הכסף כורכים מסביב למותן והיא מוסתרת ע"י החולצה. במידה ואתם צפויים לעשות פעילויות מים שונות, הרי שהכסף והתעודות האישיות יוכלו לצלול למים יחד אתכם.

חגורת כסף

5.מגבת טיולים

רחצה בסגנון ספא אולי לא תהיה לכם עם טיולי שטח, אך רחצה נעימה – כן! ההיערכות שלכם לקראת הטיול צריכה להתחשב גם בשעת הרחצה היומית (אחרי הקילומטרים שגמעתם בהליכה, ריצה או נסיעה). ובמה מגבת הטיולים נבדלת מהמגבת הרגילה שמקופלת בארון האמבטיה שלכם? היא מתייבשת במהירות. המשמעות היא שלא תצטרכו להמתין ממושכות לייבושה וכך להיות מוגבלים בגללה.

מגבת טיולים

להמלצות נוספות על אביזרי חובה עבור טיולי שטח, התקשרו אלינו כעת – 09-760-4557

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רוצים להצטרף למועדון החברים של מצוק?

עכשיו יש לכם הזדמנות!
הרשמו עכשיו ותיהנו ממגוון ידע מקצועי לפני כולם והנחה קבועה בעת רכישה בחנות!

יריד המטיילים של "מצוק" - התחלנו!

מיום חמישי 23/12/2021 עד יום שישי 31/12/2021!

אל תפספסו את זה.

שעות פתיחה:
ראשון עד חמישי >> 16:00-19:00 , 09:00-13:30
יום שישי >> 09:00-14:00