התקשרו אלינו עכשיו: 09-760-4557
או בקרו אותנו בכתובת: ויצמן 38, כפר סבא
או בקרו אותנו בכתובת: ויצמן 38, כפר סבא

אוהלי פתיחה מהירה אל מול השחלה

כל יציאה לקמפינג מחייבת אוהל איכותי ועמיד, שיאפשר לכם מכסה מהרוח, הגשם ותנאי מזג אוויר שונים. האוהל מספק את האפשרות לישון בראש שקט, ללא שום דאגות ממזיקים או משינויים בלתי צפויים במזג האוויר. מדובר על התשתית הבסיסית ביותר עבור כל מי שמעוניין לצאת לטיול קמפינג, מאחר והוא מספק הגנה ופרטיות מהסביבה החיצונית. ניתן היום למצוא סוגים שונים של אוהלים, ביניהם אוהלי פתיחה מהירה ואוהלי השחלה. כדאי להכיר את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, על מנת לבחור בצורה מושכלת ונבונה את האוהל האידיאלי ביותר עבור הצרכים והרצונות שלנו.

אוהלי פתיחה מהירה אל מול השחלה

אוהלי פתיחה מהירה מול אוהלי השחלה – מה עדיף?

אוהלי פתיחה מהירה הינם אוהלים המכילים מנגנון של פתיחה מהירה, המאפשרת את פתיחת האוהל תוך דקה ואף פחות מכך. ניתן לבצע את כל מלאכת הקמת האוהל בצורה עצמאית, לעומת אוהלי ההשחלה, המצריכים שני אנשים, לצורך הקמת האוהל. אוהלי השחלה הינם אוהלים מהסוג הותיק יותר, המכילים שני מוטות ארוכים, שיש להשחיל אותם לתוך האוהל לצורך הקמתו. מדובר על עבודה המצריכה שני אנשים. לכן מי שנוסע לבד לטיול קמפינג, יעדיף ככל הנראה אוהל פתיחה מהירה. הדבר נכון גם לגבי הורה שנוסע עם ילדיו, מאחר והקמת האוהל אינה דורשת התעסקות או השקעה מיוחדת, דבר שהופך את כל חווית הקמפינג המשפחתית לנעימה ונינוחה יותר. כמובן שהדבר נכון לא רק לגבי הקמת האוהל, אלא גם לגבי הפירוק שלו. אוהל פתיחה מהירה מאפשר פירוק מהיר ויעיל, ללא שום צורך להתעסק עם מוטות שנפרדים זה מזה במהלך הדרך. הפירוק בדיוק כמו ההרכבה אורך פחות מדקה, לכן זהו הפתרון המושלם למי שאינו מעוניין לבזבז זמן.

למי מתאימים אוהלי פתיחה מהירה?

אוהלי פתיחה מהירה יכולים להתאים במיוחד למטיילים מתחילים, שאין להם את הוותק, הניסיון והסבלנות הדרושים לצורך הקמת אוהלי השחלה קלאסיים. כל מי שמרגיש חוסר ביטחון וחושש שהוא יסתבך עם הקמת האוהל, יכול לרכוש מראש אוהל פתיחה מהירה, דבר שיעניק שקט נפשי ותחושת ביטחון במהלך הקמפינג. מעבר לכך, אוהלי השחלה מהווים התעסקות משמעותית יותר עם האוהל – וכאשר מדובר בהתעסקות לא נכונה היא יכולה להביא לפגיעה באוהל עצמו. תהליך האריזה של אוהל פתיחה מהירה יהיה תמיד מהיר ופשוט יותר, מאשר הקיפול והאריזה של אוהל השחלה רגיל. 

חשוב לשים לב שכל הכתוב לעיל מתייחס לטיולי קמפינג ומשפחות. בכל הנוגע לטיולי טרקים מקצועיים, סוגי האוהלים בהם נרצה להצטייד הינם שונים בתכלית. הן מבחינת יכולות טכניות, הן מבחינת המנגנונים והן מבחינת המשקל. 

אנו במצוק נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי אוהלי פתיחה מהירה או אוהלי השחלה. אנו מאמינים במקצועיות ואמינות ונשמח לספק לכם את האוהלים האיכותיים והעמידים ביותר. למידע נוסף, הגיעו אלינו לחנות, ויצמן 38 כפר סבא.

רוצים להצטרף למועדון החברים של מצוק?

עכשיו יש לכם הזדמנות!
הרשמו עכשיו ותיהנו ממגוון ידע מקצועי לפני כולם והנחה קבועה בעת רכישה בחנות!

לקריאה נוספת

עשו לנו לייק בפייסבוק